Asistent/ka obchodního oddělení

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste aktivní, komunikativní a baví Vás různorodost? Nebojíte se administrativy a rádi byste se důkladně naučili novým věcem – například pracovat v systému SAP? V tom případě náš klient, výrobce a prodejce elektrospotřebičů, telco a kancelářské techniky, hledá právě Vás! Pozici, kterou momentálně pro klienta obsazujeme je ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ.

Hlavní náplní práce je administrativně-organizační podpora obchodního oddělení specializující se na prodej vlastního zboží do hypermarketů. Nový člen týmu bude zodpovědný za komunikaci s jejich zástupci a zpracování příchozích objedávek, jejich fakturaci, tvorbu dobropisů a zpracování reklamaci. Budete v úzké komunikaci jak s obchodním oddělením, tak i business partnery po celých Čechách tak, abyste zajistil včasné a správné dodání zboží. Pozice je velmi široká svou náplní práce a nabízí tedy možnost naučit se mnoha činnostem, což lze časem zúročit na vyšších pozicích!

Požadujeme:
• SŠ/VŠ
• Kladný vztah k administrativě (zkušenost výhodou)
• Vynikající znalost MS Office - zejména EXCEL PODMÍNKOU!
• Znalost SAP výhodou
• Angličtina výhodou
• Komunikativní, energickou a flexibilní osobnost

Nabízíme:
• Stabilní zázemí velké a úspěšné české společnosti
• Motivující platové ohodnocení
• Bonusy
• Firemní benefity
• Pracoviště Praha - Východ
• Pohodový a přátelský pracovní kolektiv

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Český výrobce a prodejce elektrospotřebičů, telco a kancelářské techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2820046  Datum zveřejnění: 21.11.2016