SW Architekt

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, na evropském trhu zavedená německá firma, rozšiřuje IT oddělení své pražské pobočky a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici systémový designér. Pokud chcete vidět výsledky své práce, používat kvalitní technologie a být v kontaktu s koncovými uživateli SW, může to být místo právě pro vás. Nejedná se o zahraniční centrum sdílených služeb ani IT consulting, pozice je součástí interního IT oddělení obchodní společnosti.

SW ARCHITEKT

Vaším hlavním úkolem bude navrhovat architekturu interních IT systémů na základě předchozí analýzy požadavků obchodního oddělení (nákup, prodej). Dále také spravovat IT systémy tak, aby implementace změn byla udržitelná a reagovala na případná technologická omezení. Navrhovat řešení na základě sledování vývoje v oblasti SW, spolupracovat s týmy IT operations a interním oddělením pro vývoj aplikací bude také součástí vaší práce.

Od vhodného kandidáta očekáváme:

- znalost analytických metod
- zkušenost s architekturou SW
- komunikativní AJ

Nabídka:

- velmi dobré finanční ohodnocení
- spolupráce s týmy napříč společností
- zajímavé (i mezinárodní) projekty
- interní školení
- přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní doba
- širokou škálu benefitů: 13. plat před koncem každého roku, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na prodávané zboží, zvýhodněné volání a další benefity po odpracování určité doby ve společnosti

lokalita: Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Německá obchodní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2825765  Datum zveřejnění: 24.11.2016