Specialista zákaznického servisu s polštinou a češtinou/slovenštinou

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro americkou nadnárodní společnost, v oblasti farmacie, hledáme kandidáta na okamžitý nástup na pozici:

"Specialista zákaznického servisu s polštinou a češtinou/slovenštinou"

Hlavní náplň práce:
- zákaznický servis pro produktovou řadu klienta - přístroje a pomůcky pro diabetické pacienty
- produktová a zároveň informační podpora pro zákazníky (pacienti, lékaři, nemocnice)
- aktivní řešení problémů zákazníků (email, telefon)
- komunikace s dalšími oddělení v rámci společnosti (i zahraničí)
- zpracování související administrativy

Požadavky:
- znalost polského a českého/slovenského jazyka na velmi dobré úrovni (min. C1)
- zároveň znalost angličtiny (min.) B2
- praxe v zákaznickém servisu či se zpracováváním objednávek
- zkušenost v nadnárodním pracovním prostředí je velká výhoda
- PC uživatelsky
- časová flexibilita - práce na směny (zákaznický servis je otevřen od 7:00 do 20:00, včetně víkendů, příplatky za nestandardní hodiny jsou samozřejmostí)

Nabídka:
- přátelské pracovní prostředí v respektované mezinárodní společnosti, pracoviště je přímo na metru linka C
- multikulturní tým lidí
- každodenní využití cizích jazyků
- nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete Vaše CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Polský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2842067  Datum zveřejnění: 6.12.2016