Analytik zůstatkových hodnot

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ANALYTIK ZŮSTATKOVÝCH HODNOT.

Vaším úkolem bude:

- navrhování, sledování a úpravy křivek vývoje cen financovaných předmětů
- sledování možných rizik zůstatkových hodnot v portfoliu
- správa aplikací používaných k procesu oceňování
- monitoring trhu osobních a nákladních vozidel, zemědělských strojů
- správa databáze vozidel (modely, výbava, atd.)
- příprava školení pro pobočky v rámci ČR a SK

Od vhodného kandidáta očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání matematického, analytického nebo technického směru
- znalost statistických metod a schopnost jejich aplikace, pokročilou práci s daty
- vlastní názor v návaznosti na sledování trhu automotive
- analytické myšlení, samostatnost a aktivní přístup
- Excel (SQL) a Access na pokročilé úrovni

Klient nabízí:

- zázemí stabilní a renomované společnosti
- zodpovědnou a samostatnou práci
- motivující ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, 5 sick days
- systém kafetérie, který je možné využívat na sport, kulturu atd.
- příspěvek na penzijní připojištění
- slevy na firemní produkty v oblasti financování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firma poskytující řešení v oblasti financování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2881454  Datum zveřejnění: 9.1.2017