Daňový konzultant pro klienty ze zemí CEE

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující poradenství a služby v oblasti financí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici DAŇOVÝ PORADCE. Úkolem nové kolegyně/nového kolegy bude poskytování odborného daňového servisu klientům ze zemí střední a východní Evropy. Na pozici budete zpracovávat poptávky na založení firmy, případně na zanesení změn do již vzniklé entity a odpovídat na dotazy týkající se českého a slovenského obchodního a daňového práva.

Vaším úkolem dále bude:

- připravovat písemné odpovědi na dotazy klientů
- udržovat profesionální vztahy s klienty založené na vzájemné důvěře
- účastnit se schůzek s klienty v rámci odborných konferencí v zahraničí
- přijímat zakázky na založení nebo změnová řízení v CZ/SK společnostech a delegování těchto objednávek v rámci týmu
- identifikovat potřeby klientů, účastnit se na rozšiřování produktového portfolia

Hledáme kolegu/kolegyni:

- s VŠ vzděláním ekonomického nebo právního směru
- s alespoň základní znalostí v oblasti daňového práva ČR/SR (zejm. Zákon o daních z příjmů)
- se znalostí jazyků - AJ min. B2, RJ výhodou
- s proaktivním přístupem k obchodu, se schopností jednat s klienty a dobrý vyjadřováním
- profesionální vystupování a ochota cestovat je pro nás také důležitá

Můžeme vám nabídnout:

- velmi zajímavé platové podmínky a výrazně rostoucí osobní ohodnocení
- velmi samostatnou a kreativní pozici s možností osobního růstu
- zázemí stabilní a rychle rostoucí obchodní společnosti
- pestrou práci v mladém kolektivu v příjemném prostředí
- dlouhodobou pracovní perspektivu
- účast na zahraničních konferencích
- do budoucna možnost relokace na zahraniční pobočku
- nástup možný ihned nebo po uplynutí výpovědní doby (na dobrého kandidáta si rádi počkáme)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Společnost zabývající se poradenstvím v oblasti mezinárodního daňového plánování, ochrany majetku, účetnictví a dalších finančních oblastí.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2901533  Datum zveřejnění: 20.1.2017