Trade Marketing Specialist

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rád/a nové výzvy? Jste kreativní, umíte a hlavně chcete prosadit sebe a své myšlenky? Umíte překvapit čerstvým přístupem, který konečně nebude zákazníky nudit?Pro našeho klienta z oblasti elektra hledáme specialistu, který bude spolupracovat na propagaci v interní a externí komunikaci obchodů jako je Alza.cz, Mall.cz, Expert, Euronics, OKAY, Oresi, SIKO a další.

Spolupracovat bude jak s týmem brand a digital marketingu, produktových specialistů, týmem obchodní zástupců, s in-house grafickou podporou, tak i s influencery jako je například Roman Vaněk na:
• ATL a BTL aktivitách ve spolupráci s největšími prodejci v ČR
• originálních reklamních strategiích
• odlišné prodejní prezentaci, která dokáže zákazníky překvapit
• konceptech a produkci instore materiálů
• konceptech a produkci programů na podporu prodeje
• B2B eventech pro podporu prodeje

Nehledáme nutně člověka se zkušenostmi přímo s touto pozicí. Hledáme člena týmu, který se zapojí do společné práce a upraví pozici Trade marketing specialist tak, aby co nejlépe dokázala pomoci i ostatním. Potřebujeme, abyste měl/a:
• zkušenost s marketingovými aktivitami ATL/BTL
• zkušenosti s klientským jednáním
• dobrou komunikační schopnost a týmovost
• schopnost pracovat s daty a vyhodnocovat aktivity
• učenlivost a snahu rozvíjet se

Pokud věci rádi zlepšujete a chcete pracovat ve stále se rozvíjející firmě s rodinnou strukturou vedení, díky které je možné ovlivňovat projekty i na celosvětové úrovni, pak vám nabízíme:
• flexibilní pracovní hodiny s možností homeoffice
• rozsáhlé možnosti vzdělávání a rozvoje
• rozsáhlé možnosti tréninku v oboru MDA/SDA
• standardní benefity pro online komunikaci a cestování
• možnost vývoje inovačních a dobročinných projektů uvnitř firmy
• 5 týdnů dovolené, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní společnost - výrobce elektra a domácích spotřebičů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2944146  Datum zveřejnění: 23.2.2017