Finanční Controller - junior

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s čísly, analýza dat a controlling? Pro našeho klienta, významného českého výrobce a distributora elektra a domácích spotřebičů, hledáme kandidáta na pozici FINANČNÍ CONTROLLER.

Pracovní náplní nového kolegy bude zpracování měsíčních uzávěrek a výkazů zisku, tvorba ekonomických rozborů a analýz a kontrola dodržování interních předpisů v provozní i finanční oblasti - správné rozdělení výdajů/příjmů na účty. V případě chyb nadále komunikace s vedoucími jednotlivých úseků a poboček, tak aby došlo k jejich nápravě. Takto připravená interní ekonomická data budete reportovat přímo CFO společnosti.
Práce by Vás bavila, ale nemáte praktické zkušenosti? Nevadí! Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy!

Co od Vás potřebujeme:
• Vystudovaný obor statistika/ekonomie
• Analytické a logické uvažování
• Pečlivost a samostatnost
• Angličtinu na komunikativní úrovni a Excel na výborné úrovni

Co Vám nabídneme:
• Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející nadnárodní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Přístup k nejmodernějším technologiím v dynamickém prostředí
• Možnost kariérního růstu
• Lokalita - Praha-jihovýchod

Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem se dozvědět více, zašlete nám svoje CV a my se Vám obratem ozveme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slevy na vlastní produkty, stravenky, závodní stravování.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výrobce a distributor elektra a domácích spotřebičů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2958380  Datum zveřejnění: 3.3.2017