Marketingový specialista

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste sportovním nadšencem? Pro produkt nebo značku dokážete přijít s marketingovou vizí a při implementaci kampaní postupujete strategicky? Vyjednávat o podmínkách s

Pokud ANO, pak hledáme pro našeho klienta, poskytovatele produktu z oblasti zaměstnaneckých benefitů, na pozici MARKETINGOVÉHO SPECIALISTY, právě Tebe!

Tvou hlavní náplní práce bude tvorba a řízení marketingové strategie, včetně sestavování rozpočtu, volby vhodných komunikačních kanálů (offline i online), správy sociálních sítí a webu, briefing grafikům a sjednávání externích dodavatelů. Tvým úkolem bude nejen kreativní zastřešení celého brandu, ale zároveň exekutivní realizace všech tvých nápadů.

Jsi pro nás vhodný kandidát, pokud:
• Máš praxi s komplexním zastřešováním marketingové strategie
• Máš schopnost sestavovat a řídit rozpočty
• Nebojíš se zodpovědnosti a baví tě práce v týmu mladých a nadšených lidí
• Máš vkus, zálibu v nových trendech (aplikacích a onlinu) a baví tě být originální
• Umíš vyjednávat s dodavateli (grafici, copywriteři, online agentury, atd.)

Co Ti jsme schopni nabídnout:
• Různorodou práci pro rostoucí firmu, která chce zůstat svým smýšlením startupem
• Super kolegy, kteří spolu rádi tráví čas i mimo pracovní dobu
• Nekonečný prostor pro Tvou realizaci a samostatnost
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Firemní benefity (např. jazykové kurzy)

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám svoje CV s pár slovy o sobě a my se Ti obratem ozveme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Poskytovatel zaměstnaneckých benefitů z oblasti aktivního životního stylu - brand působící již ve čtyřech zemí Evropy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2974857  Datum zveřejnění: 14.3.2017