Sales Manager - Leasing

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30-40.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - leasingovou společnost - hledáme profesionála na pozici SALES MANAGER - ÚSTÍ NAD LABEM. Pozice je na OSVČ, nutná je znalost zaměřená na stroje, zařízení a nákladní vozy. Pokud máte zájem o více informací a rádi byste se na případný pohovor připravili, tak jste na správném místě - pošlete nám své CV a domluvíme další postup.

Popis činnosti:

- spolupráce zaměřená na stroje, zařízení a nákladní vozy
- akvizice nových obchodů a rozvoj vztahů se stávajícími klienty
- příprava obchodních nabídek a návrhů financování
- administrativní práce spojené s realizací obchodního případu

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělávání (výhodou je vzdělání ekonomického směru)
- obchodního ducha a orientaci na výsledky
- schopnost aktivní akvizice, vyjednávací schopnosti
- samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly
- zákaznicky orientovaný, profesionální přístup
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka) a ochotu cestovat za klienty v regionu

Nabízíme

- externí spolupráce s dlouhodobě fungující pobočkou v regionu
(spolupráce na živnostenský list)
- možnost využívat kanceláře a komplet zázemí společnosti v Brně
- možnost zajímavého výdělku na základě uskutečněných obchodů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Leasingová společnost poskytující služby v oblasti financování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2982060  Datum zveřejnění: 21.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30-40.000,-