Koordinátor dodavatelských vztahů – automotive – Mladá Boleslav

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude zajištění vztahů s dodavateli po stránce dodržení smluvní kvality, dodávek a projektové dokumentace, včetně řešení nastalých problémů v rámci těchto vztahů. Spolupracuje především s odděleními nákupu, manažerem kvality a výrobou. Poměr práce je 50 % externí + interní komunikace a 50 % controlling, reporting, tvorba analýz a interní audit. Pracoviště je na okraji Mladé Boleslavi.

-Hodnotí a spravuje dodavatelské vztahy
-Řeší problémy s dodavateli
-Řízení změn vůči dodavatelům
-Spolupráce s oddělením nákupu
-Monitorování, vyhodnocování a kontrola KPI v rámci smluv s dodavateli
-Úzká spolupráce s manažerem kvality ohledně požadavků zákazníků a jejich spokojenosti
-Uvolňování a blokování výroby a dodávek
-Spolupráce na analýzách příčin problémů, návrh řešení a trvalé zlepšování

POŽADAVKY

-SŠ
-ČJ, AJ pokročilý
-Znalost procesů v automobilovém průmyslu
-Schopnost orientace a vytváření technické dokumentace
-Výborná komunikace, manažerské dovednosti
-Znalost MS Office
-3 roky zkušeností v podobné pozici
-Znalost VDA 6.3, SPC, PPAP, MSA, 8D report, FMEA

NABÍZÍME

-Možnost seberealizace v zavedené rostoucí mezináro-dní společnosti
-Perspektivní a stabilní zaměstnání
-Profesní růst
-Lepší platové podmínky, než u konkurence
-Roční bonus
-Benefit Plus
-Mobilní telefon a notebook
-Stravenky
-Vzdělávání, kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost - automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2990686  Datum zveřejnění: 29.3.2017