Key Account Manager - FMCG

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní FMCG společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Key Account Manager. Předchozí zkušenost z pozice KAM v oblasti FMCG a jednání s top řetězci je podmínkou. Pokud k tomu všemu máte ještě podnikatelskou mentalitu a chcete pracovat se silným brandem, ozvěte se nám.

Vaším úkolem bude řídit podnikání s definovanými obchodními řetězci a dosahovat tak prodejů a obchodních cílů. Dále také navrhování kreativních a inovativních kampaní pomocí široké škály technik.

Náplň práce:

• péče o klíčové zákazníky – mezinárodní řetězce
• budování vztahů se stávajícími zákazníky a zvýšení tržního podílu společnosti
• prezentace nových produktů na trhu
• identifikování a řešení konkrétních požadavků klientů a obchodních příležitostí
• prognóza prodeje a potřeby produktů
• přísná kontrola rozpočtu, porozumění ziskovosti a struktuře nákladů
• monitorování konkurence
• spoluvytváření obchodní a marketingové strategie
• spolupráce s obchodními zástupci, marketingovým a finančním oddělením
• pravidelné podávání zpráv o vývoji a výsledcích projektů

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe na pozici KAM v FMCG min. 3 roky podmínkou
• AJ plynně
• velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti
• osobnost silná, samostatná, spolehlivá, flexibilní, přátelská s pozitivním pohledem na svět
• výborná znalost práce na PC
• ŘP B

Klient nabízí:

• silné zázemí nadnárodní společnosti
• možnost dalšího vzdělávání
• osobní automobil i k soukromým účelům, telefon, ntb
• fixní platové ohodnocení + osobní ohodnocení + provize závislé na výsledcích a meziroční prémie
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• stravenky/příspěvek na stravování
• příspěvek na jazykové vzdělávání
• 5 týdnů dovolené

Pracovní aktivity jsou zejména v Praze, případně v jejím bezprostředním okolí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní producent světově známých značek v potravinářství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3030184  Datum zveřejnění: 25.4.2017