Asistent/ka nákupního oddělení

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi absolvent a rád by si pronikl do fungování retailové firmy? Rád zařizuješ, organizuješ, domlouváš a řešíš úkoly? Zajímá tě, jak funguje nákup? Pokud k tomu všemu mluvíš anglicky, dej nám o sobě vědět!

"Asistent/ka technického nákupu s AJ"

Pozice je součástí nákupního týmu, který zajišťuje zboží a služby pro interní potřeby firmy.

Popis činnosti:

Podstatnou částí náplně práce je vedení administrativní agendy spojené se zásobováním poboček v ČR zbožím jako např. technické vybavení prodejen, kancelářské potřeby, materiály pro merchandising, pracovní oděvy atd. Dalším úkolem je sledování stavu zásob v těchto oblastech, vytváření statistik a práce s interními daty.

Požadavky:

- SŠ/VŠ ekonomického směru (i absolvent s praxí při škole)
- AJ komunikativní
- Znalost práce na PC
- Vysoké pracovní nasazení
- Ochota učit se nové věci
- Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:

- Nástupní plat podle zkušeností
- Stabilní zázemí prosperující a i navenek úspěšné společnosti
- Přátelské pracovní prostředí
- Zajímavé a odpovědné úkoly s možností profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zkrácená páteční pracovní doba
- Nástup ihned, HPP

První kontrakt je na dobu určitou - 6 měsíců.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Silná značka mezi nepotravinovými řetězci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3047141  Datum zveřejnění: 5.5.2017