Dispečer silničních přeprav - Beroun

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35-40.000,- + navýšení po ZD

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou spediční společnost se zavedeným portfoliem zákazníků, které tvoří potravinářské, zemědělské a obchodní společnosti, hledáme novou posilu do týmu na pozici DISPEČER SILNIČNÍCH PŘEPRAV.

Pokud hledáte stabilní pracovní prostředí, přátelský kolektiv a dobré platové ohodnocení, pak jste možná Vy náš nový kolega!

Vaší náplní práce bude samostatné vytěžování určitého počtu vozidel LKW (20 a více), plánování nakládek a vykládek a udržování pravidelného kontaktu se zákazníky.

Ideální kandidát by měl mít:

- předchozí zkušenost z pozice dispečera (hledáme zkušeného kandidáta)
- komunikativní znalost NJ
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- ŘP skupiny B
- znalost přepravy agrárních komodit, hnojiv a chemie výhodou

Co můžete čekat od našeho klienta:

- atraktivní finanční ohodnocení s navýšením po zkušební době
- zázemí zavedené české společnosti
- práci v příjemném pracovním prostředí (lokalita Beroun)
- služební auto i k soukromým účelům
- stravenky

Možnost zajištění ubytování v blízkosti pracoviště.

V případě zájmu zašlete, prosím, Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Česká spediční firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3057429  Datum zveřejnění: 12.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35-40.000,- + navýšení po ZD