Projektant - telekomunikace

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-35.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v telekomunikacích hledáme vhodného uchazeče na pozici: Projektant na projektování liniových telekomunikačních staveb. Klient má 5 členný sehraný tým, který hledá posilu pro oblast technického řešení staveb. Projekty jsou různorodé a tím i zajímavé. Pracoviště Praha s možností pohybovat se po celé ČR (dle preferencí). Společnost se zařadila mezi nejvýznamnější dodavatele telekomunikačních technologií v České republice a jejími zákazníky se stali nejvýznačnější provozovatelé telekomunikačních a datových služeb u nás. Od svého vzniku se rozrostla a dnes čítá více než 350 zaměstnanců.

Práce není pouze kancelářského charakteru, budete se pohybovat i v terénu na stavbách.

Od kandidáta očekáváme:

- SŠ/čerstvý absolvent VŠ - strojní/stavební zaměření
- práce v grafickém programu AutoCAD LT, znalost MicroStation PowerDraft výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- zájem rozvíjet se v oboru
- schopnost týmové práce
- časová flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

- důkladné zaškolení
- perspektivu osobního a profesního rozvoje (možnost získání profesních certifikací)
- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- trvalou spolupráci
- seriózní platové ohodnocení
- služební vůz

Pozice je vhodná pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů telekomunikačních technologií v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3061375  Datum zveřejnění: 15.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30-35.000,-