Sales Planning Analyst

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SALES PLANNING ANALYST

Náplň práce:

- vhodný kandidát se stane členem týmu spadajícího do "commercial operations" divize, která úzce spolupracuje s dalšími regiony v rámci EMEA
- konzultantská a analytická podpora pro sales oddělení a jejich sales representative
- nastavování sales strategie z pohledu dat a čísel, krátkodobé i dlouhodobé plánování
- práce s tabulkami a jejich úpravy dle potřeby business partnerů
- budgeting, reporting
- aktivní zapojení do optimalizace procesů

Požadujeme:

- pozice je vhodná pro uchazeče/ku, který má velmi dobré technické a analytické schopnosti/zkušenosti a zároveň je schopen rozumět oblasti obchodu ("business insight")
- min. 2-3 roky na obdobné pozici v oblasti sales
- výborná znalost Excel, znalost SQL,Tableu nebo Salesforce je velká výhoda
- velmi dobrá znalost angličtiny (slovem, písmem) - denní komunikace se zahraničními kolegy
- týmový hráč, analytické schopnosti, spolehlivost

Nabízíme:

- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti
- samostatná a zodpovědná pozice s možností kariérního postupu
- aktivní spolupráce se zahraničím na denní bázi
- motivující platové ohodnocení a firemní benefity (kafeteria systém)
- nástup ihned nebo dle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3076269  Datum zveřejnění: 24.5.2017