Marketingový manažer pro export

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - jihovýchod, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenec do elektra a nových technologií, máte zkušenost s retailem a marketingem na zahraničních trzích? Pro našeho klienta, českého výrobce a distributora elektra a domácích spotřebičů, hledáme Marketingového manažera pro export.

Pracovní náplní nového kolegy bude implementace marketingové strategie pro privátní značky společnosti v evropských zemích (Polsko, Slovensko, Maďarsko, státy bývalé Jugoslávie, Řecku či Španělsku) na základě předešlé analýzy specifik daného regionu. Budete zodpovídat za budget, jeho plánování, spravování a plnění, jezdit na pravidelné zahraniční služební cesty, vést menší tým lidí, komunikovat s tuzemským marketingovým oddělením a ředitelem pro export a obchod.
Hledáme člověka, který se nebojí výzev, má výborné komunikační a vyjednávací schopnosti a baví ho jak kreativita, tak exekutiva.

Jste pro nás fit, pokud:
• Máte zkušenost z retailu (elektro výhodou)
• Máte zkušenost z exportu a z tržní analýzou na zahraničních trzích
• Jste flexibilní a láká vás pravidelně cestovat
• Jste pečlivý a nebojíte se administrativy

Co můžete čekat od nás:
• Kreativní a různorodou práci
• Nadstandardní platové ohodnocení a bonusový systém
• Super tým ve stabilní společnosti
• Zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky
• Služební automobil

Pokud se vám tato pozice líbí, zašlete nám vaše CV a my se vám obratem ozveme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Notebook, mobil, zahraniční pracovní cesty, stravenky, slevy na vlastní produkty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Český výrobce a distributor elektra a domácích spotřebičů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3078999  Datum zveřejnění: 25.5.2017