Fraud specialist - junior

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě práce s čísly a Excelem, rád by ses v budoucnu věnoval/a datové analýze a vždycky ses tak trochu chtěl/s stát Sherlockem Holmesem? Pro našeho klienta, poskytovatele služeb z oblasti zaměstnaneckých benefitů, hledáme kandidáta na pozici FRAUD SPECIALIST - JUNIOR.

Hledáme člověka, který bude pomáhat businessu v analýze obchodních dat a odhalování nekalého jednání a své závěry pak bude prezentovat jak interně, tak i externě na jednáních. Práce není čistě analytická, hledáme kolegu, kterého baví čísla na straně jedné, ale komunikace na straně druhé.

Nemáš zkušenosti? Vůbec nevadí! Nehledáme zkušeného analytika, ale člověka, co má potenciál, je detailista chce začít na zajímavé pozici, kde se rozhodně nebude nudit:

Co od tebe potřebujeme:
• Vystudovaný obor statistika/ekonomie/matematika
• Analytické a logické uvažování
• Pečlivost a samostatnost
• Komunikativní a otevřenou osobnost
• Excel na výborné úrovni

Co ti nabídneme:
• Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti operující již ve čtyřech zemích EU
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity, jazykové kurzy
• Přístup k nejmodernějším technologiím
• Možnost kariérního růstu a seberozvoje

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám svoje CV a my se ti obratem ozveme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3085877  Datum zveřejnění: 30.5.2017