Administrativní pracovník

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000-28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, poskytujícího služby klientům v oblasti energií, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: „Administrativní pracovník“. Pokud hledáte stabilní a dlouhodobou práci, příjemný kolektiv, dobrou dostupnost u metra B, neváhejte zaslat co nejdříve Váš životopis!

Náplň práce:

- správa provizí
- příprava podkladů pro fakturaci
- kontrola a zadávání smluv dodaných od obchodníků do PC
- koordinace spolupráce s obchodními zástupci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
- odpovídající platové ohodnocení
- po zapracování navýšení platu + osobní ohodnocení
- práci u stabilního zaměstnavatele
- moderní kancelář přímo u metra B
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Klient, který zprostředkovává dodávku elektřiny a plynu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- SŠ ideálně ekonomického zaměření
- pečlivost, ochota, vstřícnost, dynamičnost
- zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
- znalost Excelu na dobré úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3090350  Datum zveřejnění: 2.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-28000