HR specialista/analytik

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

"HR specialista/analytik"

Vhodný kandidát/ka bude součástí již zaběhlého HR týmu, kde bude Vaší hlavní oblastí práce systém odměňování, benefity, HR controlling a HR intelligence. Budete se podílet na aktivní integrací nových zaměstnanců do pracovního systému, stejně tak jako hledat lepší, efektivnější řešení pro stávající týmy různých oddělení v rámci společnosti. I vzhledem k tomu, že tým je menší, cca 4-5 lidí, náplň práce je různorodá a nový kandidát/ka bude mít možnost být i u dalších HR aktivit a procesů.

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ
- velmi dobrá znalost MS Excel a Power Point
- zkušenost s prací na personálním oddělení
- praktická znalost pracovního práva
- aktivní znalost Aj - prezentace (B2 level)
- komunikativnost, pečlivost, samostatnost, zájem poznávat nová řešení

Nabízíme:

- zázemí stabilní a renomované společnosti se zahraničním kapitálem
- zodpovědnou, samostatnou práci
- motivující ohodnocení
- rozsáhlé portfolio benefitů (příspěvky na dovolenou, sport či kulturu, týden dovolené navíc).
- pracoviště Praha 5
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3097480  Datum zveřejnění: 9.6.2017