Fraud specialist - junior

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě práce s čísly a Excelem, rád by ses v budoucnu věnoval/a datové analýze a vždycky ses tak trochu chtěl/a stát Sherlockem Holmesem? Pro našeho klienta, poskytovatele služeb z oblasti zaměstnaneckých benefitů, hledáme kandidáta na pozici FRAUD SPECIALIST - JUNIOR.

Hledáme člověka, který bude pomáhat businessu v analýze obchodních dat při odhalování nekalého jednání obchodních partnerů a své závěry pak bude prezentovat jak interně, tak i externě na jednáních. Práce je 50/50 - práce s čísly a komunikace, hledáme tedy kolegu, kterého baví obojí.

Co od tebe potřebujeme:
• Alespoň jeden rok praxe buď v zákaznickém servisu, back officu, nebo financích
• Analytické a logické uvažování
• Pečlivost a samostatnost
• Komunikativní a otevřenou osobnost
• Excel na výborné úrovni

Co ti nabídneme:
• Práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející společnosti fungující již ve čtyřech zemích EU
• Skvělý kolektiv a super atmosféra - práce, do které se budeš každý den těšit!
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity, jazykové kurzy
• Přístup k nejmodernějším technologiím
• Možnost kariérního růstu a seberozvoje

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám svoje CV a my se ti obratem ozveme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3108524  Datum zveřejnění: 21.6.2017