Referent cestovní kanceláře

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat v cestovním ruchu? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta – cestovní kancelář, která je součástí jednoho z největších evropských touroperátorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Referent cestovní kanceláře

Náplň práce:
- vyřizování telefonických a e-mailových poptávek zájezdů
- zpracování rezervací zájezdů a doplňkových služeb
- administrativní činnost spojená s prodejem zájezdů
- vyřizovaní speciálních požadavků, komunikace se zahraničními partnery
- příprava marketingových podkladů, tvorba speciálních nabídek

Očekáváme:
-výborné komunikační schopnosti, příjemný hlasový projev
-komunikativní znalost německého a/nebo anglického jazyka (min.B2)
-orientace v oblasti cestovního ruchu
-uživatelská znalost MS Office
-proaktivní přístup a orientaci na výsledek
-samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- zajímavá a různorodá práce
- získání zkušeností z prostředí mezinárodního turistického koncernu
- možnost profesního růstu, vhodné také pro absolventy
- odpovídající finanční ohodnocení, motivační bonus
- firemní benefity (např. stravenky, slevy na dovolenou)
- moderní pracovní prostředí
- místo výkonu práce: Praha - Chodov

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Cestovní kancelář, která je na českém trhu od roku 2009.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3130421  Datum zveřejnění: 13.7.2017