Finanční analytik

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás práce s čísly a máte již za sebou kratší praxi v controllingu, reportingu, či business analýze? Chcete pracovat ve firmě, která vám umožní další rozvoj, kde bude pohodová a přátelská atmosféra a nebudete se cítit pouze jako součást velké mašinérie?

Pak náš dlouhodobý klient – nadnárodní výrobce elektra a domácích spotřebičů – hledá na pozici Finanční analytik právě Vás!

Budete součástí finančního oddělení a minitýmu, který provádí z prodejních dat finanční analýzy a prognózy obchodních výsledků, konkrétně se pak jedná o měsíční finanční výkazy, reporty a cashflow forecasting, vše v programu SAP a Excelu. Tento tým koordinuje a tvoří finanční plány, sleduje a hodnotí finanční vývoj pobočky a reportuje přímo finančnímu řediteli, který prezentuje tyto výstupy managementu do zahraničí.

Ztotožňujete se s tímto stylem práce?

Co od vás potřebujeme:

- 1 rok praxe na obdobné pozici (reporting/analytik/controller), případně praxi při škole
- Schopnost analýzy a práce s Excelem na vysoké úrovni
- Angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace s nadřízeným pouze v Aj)
- Pečlivost a ochotu učit se stále nové věci
- Schopnost práce pod časovým presem (zejména v době uzávěrek)

Co vám jsme schopni nabídnout:
- Atraktivní platové podmínky + bonusy
- Flexibilní pracovní dobu
- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, notebook, penzijní připojištění,..)
- Pravidelná školení v oboru i mimo něj
- Smysluplnou práci v mezinárodní společnosti
- Možnost stále se vzdělávat ve svém oboru, i mimo něj a kariérně růst
- Skvělý tým, firemní akce a pěkné kanceláře

Jste vhodným kandidátem? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis, spojíme se s Vámi a na osobní schůzce zodpovíme Vaše dotazy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní výrobce elektra a domácích spotřebičů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3135781  Datum zveřejnění: 19.7.2017