Samostatná finanční a mzdová účetní

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho dlouholetého, zákazníky i zaměstnanci vysoce ceněného klienta, působícího v obchodní oblasti s designovým zbožím, hledáme novou kolegyni na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ.

Pokud se chcete stát součástí našeho malého a přátelského kolektivu s lidským přístupem k zaměstnancům v moderních prostorách a s bohatým systémem benefitů, mít na starost komplexní zpracování účetnictví celé firmy a komunikaci s našimi obchodními partnery, pak hledáme právě vás!

Vaší náplní práce bude starost o finanční i mzdové účetnictví (15 zaměstnanců) firmy v softwaru Helios, komunikace s českými dodavateli a odběrateli, včetně správy pohledávek, zpracování DPH, DPPO. Mimo jiné budete mít na starost správu podkladů pro audit a komunikaci s auditory, zpracování zákonných statistik a výkazů, komunikaci s úřady a vedením společnosti.

Jste pro nás vhodným kandidátem, pokud:
• Máte minimálně 5 let praxe v oblasti účetnictví
• Máte angličtinu na komunikativní úrovni
• Jste loajální, samostatná a flexibilní osobnost

Jsme pro vás ideálním zaměstnavatel, protože nabízíme:
• Práci ve firmě se zajímavými produkty
• Platové ohodnocení vyšší, než doposud máte (ověřte si u nás tuto informaci!)
• Flexibilní pracovní dobu (pracovní fond 40h/týden musí být dodržen)
• Příplatek na obědy
• Pracoviště blízko centra
• Smlouvu na dobu neurčitou již od začátku
• Kolegy, kteří se na vás již těší

Máte-li chuť zjistit více informací o nabízené práci a firmě, ozvěte se nám - zodpovíme vaše dotazy a zároveň poté připravíme na pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3138937  Datum zveřejnění: 21.7.2017