Zvárači do sveta

JOFEX, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do zamestnania certifikovaných zváračov, so zváračským oprávnením 111, 135, 141.

Požadujeme:
- Platné zváračské skúšky
- Prax v odbore
- Základné znalosti z nemeckého jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoločnosť Jofex, s. r. o. predstavuje významný subjekt vo svete slovenských personálnych agentúr. Niekoľko rokov nás poznajú stovky slovenských a českých zamestnancov ako stabilného partnera pri napĺňaní svojich potrieb, rešpektujúc individuálne špecifiká našich pracovníkov, sociálne hodnoty a princíp solidarity. Zároveň pomáhame mnohým spoločnostiam spĺňať ich ciele zabezpečením výrobných kapacít v podobe kvalitného portfólia zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1717095  Datum zveřejnění: 22.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou