Disponent tuzemských a zahraničních přeprav

Joppa Logistics s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stěžejní náplň práce: zabezpečení mezinárodní a vnitrostátní dopravy, aktivní budování dobrých vztahů s klienty, samostatné zpracování nabídek na dopravu, komunikace s řidiči, vypracovávání objednávek a administrativa s nimi spojená.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, mladý kolektiv, motivující ohodnocení, bonusy, stravenky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme minimálně SŠ, praxi v oboru výhodou, orientaci v oblasti dopravy, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, PowerPoint), znalost programu RAAL výhodou. Znalost AJ nebo NJ výhodou. Dále požadujeme časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné a sebejisté vystupování, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Joppa Logistics s.r.o. byla založena v roce 2000 jako dopravně-spediční společnost. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní a komplexní servis v oblasti dopravy, spedičních služeb, logistiky a skladování včetně zajištění celního odbavení a intrastatu.
Od počátku naší činnosti se orientujeme na mezinárodní a vnitrostátní přepravu vlastními vozy a vozy spolupracujících přepravců. Zabezpečujeme přepravu zboží v celém velikostním spektru, takže jsme schopni vám nabídnout přepravu jak malých zásilek vážících několik kilogramů, tak i přepravu nadrozměrných nákladů o váze několika desítek tun.
Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků a vysoká kvalita nabízených služeb za přijatelnou cenu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Písečná, 509/5
62000 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Kostadinov Hřebenářová
Tel.: 775429136
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2344318   Datum zveřejnění: 11.11.2016