Konstruktér cad/cam

JOSA s.r.o. (MPSV)

Karla Uhlíře 1917, 1 2 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:JOSA s.r.o., IČ 48201634
Pracoviště:JOSA s.r.o. - pracoviště České Budějovice, Karla Uhlíře 1917/42, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost JOSA s.r.o. je středně velký strojírenský podnik se stabilní pozicí na evropském strojírenském trhu. Zabýváme se zakázkovou výrobou a vývojem. Pracovní pozice jsou určeny pro výrobní závod v Českých Budějovicích. Z důvodu rozšiřování kapacit a práce na zajímavých projektech ve spolupráci s ČVUT hledáme kandidáty na pozici Konstruktér CAD/CAM

Vaším úkolem bude zejména

práce s Autodesk Inventor
technická podpora prototypové a sériové výroby
tvorba pálicích plánů a NC programů
zavádění nových projektů do výroby

Požadujeme

znalost CAD SW (AutoCad, AutoDesk Inventor apod.)
minimálně středoškolské vzdělání
znalost AJ nebo NJ (komunikativní úroveň)
praxe na obdobné pozici výhodou
flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

zázemí stabilní skupiny s dlouholetým působením na trhu
zajímavou a tvůrčí práci na vývojových projektech
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
perspektivu profesního růstu
další benefity při osobním jednání

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 10182000761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - autocad
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní, NJ nebo AJ na komunikativní úrovni