Motomechanik

Josef Janáček (MPSV)

Místo práce
1, 278 01 Zlončice, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři motorových vozidel (7231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Josef Janáček, IČ 67758177
Pracoviště:Josef Janáček - Zlončice, Zlončice 1, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: ŘP sk. A, B, zkušenost a znalost oboru podložená praxí, znalost práce na PC a diagnostickém zařízení, samostatnost, spolehlivost, základní znalost anglického nebo německého jazyka, časovou flexibilitu.
Nabízíme: atraktivní práci se zajímavým finančním ohodnocením odpovídajícím zkušenostem (dohoda). Nástup leden 2015 (dle dohody).
Kontakt: p. Janáček. První kontakt POUZE E-MAILEM.

Poslední změna:2014-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 8088950766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou