Řidič/ka pro zahraniční dopravu benelux

Josef Mička s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Politických vězňů 1952, 274 01 Slaný, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
55000 - 58000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:Josef Mička s.r.o., IČ 24137782
Pracoviště:Politických vězňů 1952, 274 01 Slaný 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 55000 do 58000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Řidič/ka MKD je těžká a náročná práce a to si v naší společnosti velice dobře uvědomujeme, tomu odpovídá i naše péče o naše zaměstnance. Hledáme kolegu, který si troufne se spojit se seriózním zaměstnavatelem v oboru dopravy a logistiky ze Slaného.

Náplň práce
- Přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů

Požadavky
- Řidičský průkaz skupiny C+E
- Praxi na obdobné pozici u MKD
- Profesní a zdravotní způsobilost
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme
- Skvělé, stabilní a především dlouhodobé a seriózní zaměstnání
- Vynikající platové ohodnocení fixní mzda + diety)
- Pravidelnou mzdu a nejmodernější zázemí (vozový park, zázemí pro řidiče)
- Průběžná zaškolení a rozvoj
- Moderní vozový park tahačů MAN EURO6 a 6,5

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12051350714