Operátor výroby v automobilovém průmyslu!

JPM personalni servis.cz s.r.o.

Místo práce
Zruč nad Sázavou, Slovenská republika, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 90 Kč/hodina, plat je uveden v ČISTÉM

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce se nachází - Zruč nad Sázavou /Česká republika/

Hledáme operátory /hlavně ženy/ do automobilového průmyslu.

- 8 hodinová pracovní doba
- 2 směny (ranní, odpolední)

Více informací podáme při telefonickém rozhovoru.

Kontaktováni budou pouze uchazeči, vyhovující podmínkám výběrového řízení. Za pochopení děkujeme.

Nástup do práce IHNED!!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonus 500 Kč - po odpracování 5 dní ihned na ruku!

- dlouhodobé zaměstnání
- ubytování ZDARMA po odpracování pracovního fondu
- doprava do práce ZDARMA
- týdenní zálohy do 1 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1852392  Datum zveřejnění: 1.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 - 90 Kč/hodina, plat je uveden v ČISTÉM