Programátoři vývoje sw pro průmyslovou automatizaci /plc/sps/ - práce z domova, cesty po evropě

JSJT Automation s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pod Žamboškou 1024, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-24
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:JSJT Automation s.r.o., IČ 28823273
Pracoviště:JSJT Automation s.r.o. 01, Pod Žamboškou 1024, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-03-24
Mzdové rozpětí:od 25000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PROGRAMÁTOŘI VÝVOJE SW PRO PRŮMYSLOVOU AUTOMATIZACI /PLC/SPS/
Zaměstnavatel požaduje: SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku či automatizaci, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, ŘP sk.B - ochota cestovat do zahraničí, samostatnost, flexibilita, pečlivost.
Náplň práce: Navrhování a uvádění do provozu řídících systému pro zákazníka, jednání se zákazníkem.
Nové uchazeče zaškolíme -praxe v oblasti PLC programování výhodou.
Nabízíme: Práce z domova + služební cesty do Německa i po Evropě.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Firma nemá v okr.provozovnu, adresa místa výkonu je ÚP ve Vsetíně.
ověřeno 24.3.2015

Poslední změna:2015-03-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 8346590720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou