Samostatný/-á vývojový/-á pracovník/-ce elektro

JSP, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Raisova 547, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji (21521)

Pracoviště a kontakty

Firma:JSP, s.r.o., IČ 49286684
Pracoviště:JSP, s.r.o. pracoviště Jičín, Raisova 547, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SAMOSTATNÝ/-Á VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE ELEKTRO - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mailovou adresu: [email protected] nebo písemně na adresu firmy - JSP, s.r.o., Raisova 547, 506 01 Jičín.
Požadujeme VŠ vzdělání elektrotechnického směru, praxe na pozici vývojového pracovníka/konstruktéra elektro výhodou, návrhy plošných spojů, A/D a D/A převody, programování PIC, znalost součástkové základny, znalost AJ výhodou, spolehlivost, samostatnost, tvůrčí myšlení.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, prémie.

Poslední změna:2016-05-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 6287740791

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně