Připravář/ka, rozpočtář/ka

JTA - Holding, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Petřkovická 861, 725 29 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozpočtáři specialisté (24115)

Pracoviště a kontakty

Firma:JTA - Holding, spol. s r.o., IČ 25816624
Pracoviště:JTA - Holding, spol. s r.o.;, Petřkovická 861/5, Petřkovice, 725 29 Ostrava 29

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Ostrava

Kontakt:
[email protected]

Prosíme Vás zasílejte pouze písemné nabídky - NEVOLEJTE. Děkujeme za pochopení
Požadujeme: SŠ , VŠ stavebního směru, obor : pozemní stavby, znalost práce na PC : world, excel, outlook, Autocad, řidičský průkaz B

Praxe v oboru a autorizace vítána.

Náplň práce:

zpracování kompletních stavebních nabídek - poptání a vyhodnocení nabídek
čtení projektové dokumentace
tvorba harmonogramů
práce s projektanty, dodavateli a investory
zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek
příprava podkladů pro uzavírání smluv
pracování stavebních rozpočtů

Práce na HPP, na dobu neurčitou, mzda od 20 000 Kč do 25 000 Kč.
Nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-07-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11087920718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou