Programátor / WEB Developer

JTJ DREAMS MEDIA s.r.o.

Místo práce
Dluhonská 41, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
11.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
16900 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce bude programování webových stránek, interních systémů a aplikací. K tomu požadujeme:

• Znalost a schopnost pracovat v Nette Framework
• Znalost MYSQL, JQUERY, Java Script , CCS
• PHP, OOP, HTML
• Zodpovědnost a spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Prostor pro vlastní invenci a zdokonalování se
• Práci na zajímavých projektech
• Teambuildingové akce
• Přátelský kolektiv

Informace o náboru

Pokud máte zájem o pracovní pozici programátora, tak nám prosím ve Vaší žádosti uveďte tuto krátkou formulaci, k udělení souhlasu:
Zasláním svého životopisu a dotazníku souhlasím s tím, aby společnost JTJ DREAMS MEDIA, s.r.o. , zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje pro účely přijetí do zaměstnání, personální činnosti, pro splnění povinností uložených zákonem a pro účely u zaměstnavatele obvyklé, a to po dobu dvou let od konání výběrového řízení. Uchazeč prohlašuje, že o zpracování osobních údajů a právech s tím spojených byl ve smyslu § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a v souladu s ustanovením § 31 zákoníku práce řádně informován.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Polský jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zodpovědnost za svoji práci, spolehlivost, samostatnost a vlastní iniciativa, logické uvažování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Budete pracovat pro přerovské PUDING STUDIO (dříve WEBEFFECT), pod záštitou společnosti JTJ DREAMS MEDIA S.R.O. Jednatel společnosti působí v oboru tvorby webových stránek více jak 8let. Standardem tohoto studia je tvorba webových stránek na míru (tj. přesně dle požadavků zákazníků). Studio vychází vstříc zákazníkům s menšími i většími nároky.

Právě hledáme na doplnění našeho kolektivu kolegu (nebo kolegyňku), kterého (kterou) baví programování, rád(a) pracuje na různých projektech a nebrání se novinkám v tomto oboru. Naopak. Spíše je vyhledává a neustále se zdokonaluje.

Pokud si myslíte, že odpovídáte našim požadavkům, neváhejte a pošlete nám svůj životopis, třeba i s průvodním dopisem, proč bychom měli vybrat právě Vás.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2104212  Datum zveřejnění: 7.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16900 - 30000 Kč/měsíc