Administrativní pracovník/ice

JUDr. Josef Pelech, Ph.D. (MPSV)

Místo práce
Kardinála Berana 1157, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:JUDr. Josef Pelech, Ph.D., IČ 66255856
Pracoviště:Kardinála Berana 1157/32, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Advokátní kancelář se sídlem v Plzni přijme do pracovního poměru administrativní pracovnici.

Předpoklady pro přijetí:

- znalost AJ slovem i písmem,
- výborná znalost MS Word, Excel a Outlook,
- časová flexibilita,
- komunikační dovednosti,
- řidičský průkaz skupiny B,
- úspěšné složení přijímacího pohovoru.

Nabízíme Vám:
- velmi dobré finanční ohodnocení,
- možnost profesního vzestupu,
- příjemné pracovní prostředí a kolegialitu.

Případní zájemci nechť nejpozději do 15. 11. 2014 doručí na elektronickou adresu [email protected] strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce (především s uvedením dosaženého hodnocení u maturitních souborných zkoušek.

Vybraným zájemcům, kteří doručí shora uvedeným způsobem své nabídky nejpozději do 15. 11. 2014, bude na elektronickou adresu, ze které doručili své nabídky, zaslána nejpozději do 21. 11. 2014 pozvánka k přijímacímu pohovoru. Ti zájemci, kterým nebude nejpozději do 21. 11. 2014 doručena pozvánka k přijímacímu pohovoru, nebudou již dále vyrozumíváni.

Poslední změna:2014-10-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8047010779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou