Murár-Nemecko

JUKA stavby s.r.o.

Miesto práce
Kysucká cesta 3, Žilina, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených murárov, stavbárov na rôzne murárske práce v Nemecku, výstavba RD. Mesto bude upresnené vybraným uchádzačom.

Znalosť nemeckého jazyka nemusí byť na komunikatívnej úrovni,stačí sa vedieť dohovoriť pracovnou nemčinou.

Platové podmienky : 12,00,- Eur/hodina, ubytovanie je zabezpečené a hradené, cestovné a stravné si hradí každý sám.

Turnusy sú štvortýždňové.

- zabezpečené a hradené ubytovanie
- možnosť platového rastu
- vyplatenie zálohy po dvoch odpracovaných týždňoch
- včasné a rýchle vyplácanie faktúr
- práca dlhodobo
- zázemie v stabilnej spoločnosti

Kontaktovať nás môžte telefonicky na čísle - 00421904398338 pani Katarína Knap, alebo nám zasielajte životopisy na mail - info@jukastavby .eu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- prax v stavebníctve
- vlastné auto
- samostatnosť, dochvíľnosť a zodpovednosť
- príjemné vystupovanie, vedieť pracovať v kolektíve
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku

JUKA stavby s.r.o. je slovenská stavebná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj nemeckom trhu. Spoločnosť má dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti stavebného podnikania rôznych odvetví výstavby. Pre našu stavebnú spoločnosť a novozaloženú spoločnosť JUKA Bau GmbH v Nemeckej Republike hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre spoločnosť pracuje v súčastnosti 40 stabilných živnostníkov a 5 zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kysucká cesta 3
010 01 Žilina
ID: 2552457   Datum zveřejnění: 21.4.2017