Recruiter / HR koordinátor - do nově otevřené pobočky v Praze

Jurak & Partners s. r. o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
základní plat + motivační ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Publikování a zadávání inzerce na portálech,
- Selekce životopisů a telefonická selekce kandidátů na aktuální pracovní pozice,
- Kontaktování vybraných kandidátů na osobní pohovor,
- Samostatné vedení osobních pohovorů s kandidáty,
- Zpětná vazba na kandidáta,
- Vstupní administrativní úkony spojené s náborem, vypsání dotazníku apod.
- Vedení databáze kandidátů, aktivní vyhledávání kandidátů,
- Týdenní reporty,
- Zadávání údajů do našeho systému (odpovědnost za správné vedení údajů v databázi a aktualizace karet partnery v interním systému),
- Koordinace dalších kroků projektu,
- Příprava plánování projektů,
- Spolupráce s ostatními koordinátory

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pôsobiaca v oblasti elektrotechnických, stavebných činností v priemysle, v oblasti obslužných prác vo výrobných prevádzkach ako aj v oblasti informačných technológií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenost ze staveb
- Koordinace pracovníků
- důslednost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2463527  Datum zveřejnění: 24.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základní plat + motivační ohodnocení