Akademický pracovník/ce - koordinátor/ka výuky

Justiční akademie (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 183, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
18520 - 27860 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení (26199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Justiční akademie, IČ 70961808, http://www.justice.cz
Pracoviště:Masarykovo náměstí 183/15, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 18520 do 27860 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Kroměříž, příp. Praha
- Charakteristika náplně práce - Organizační zajištění akcí Justiční akademie probíhajících v rámci vzdělávání v oblasti civilního soudnictví pro soudce, Příprava a realizace plánu vzdělávání v oblasti civilního soudnictví, Lektorská činnost pro střední odborný personál justice, Ideální pracovní pozice pro doktorandy na PrF
- Kvalifikační požadavky - ukončené magisterské vzdělání v oboru právo (Mgr.), komplexní znalost civilního práva a jeho podoborů, praxe ve státní správě výhodou, počítačová a informační gramotnost
- Další požadavky: Zkušenosti s evropskými vzdělávacími projekty, Vynikající komunikační a organizační schopnosti, Koncepční myšlení a plánování, Vstřícné jednání, Samostatnost, spolehlivost, přesnost, časová flexibilita
- Termín nástupu: leden 2017, pracovní úvazek plný, 13. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., doba určitá (1 rok) s možností prodloužení
- Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém odborném vzdělání, popř. i reference z předchozích zaměstnání, zasílejte prosím do 30.11.2016 výhradně na e-mailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11713950764

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné