Vedoucí prodeje pro budoucí prodejnu JYSK Nový Jičín

JYSK s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
9.6.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V srpnu 2014 otevřeme v Novém Jičíně u Tesca svou 71. českou prodejnu. Hledáme vedoucího prodeje, který ji s námi otevře a bude úspěšně provozovat.

Proč se přidat k nám?

Protože jako vedoucí prodeje, který zastupuje manažera prodejny, můžete každý den ukázat to nejlepší, co ve Vás je.
Protože máte rádi prodej a snažíte se být stále lepší v kontaktu se zákazníkem. Chcete být skvělý obchodník a dobrý kolega.
Baví Vás hledat cestu, jak zlepšit prodej, prodejní standarty a jak zvýšit spokojenost zákazníků.

Jaké úkoly můžete očekávat? Co na Vás čeká každý den?

- Jako ten, kdo ponese plnou zodpovědnost za prodej, musíte zajistit, aby prodejna i zaměstnanci byli vždy připraveni pro zákazníky.
- Podílíte se na objednávání a příjmu zboží, provádění pravidelných inventur, řízení skladových zásob.
- Budete zodpovědný za plánování směn a profesní rozvoj zaměstnanců.
- Budete trvale dobrým příkladem hodnot JYSKu: kupec, kolega a kultura firmy.
- Budete se podílet na zaškolování, tréninku a rozvoji svého týmu.
- Budete se podílet na všech dalších úkolech, jako je obsluha zákazníků, práce ve skladě, doplňování regálů, práce na pokladně, úklid prodejny a objednávání zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaujali jsme Vás?

Chtěli byste se stát členem společnosti, která trvale školí a rozvíjí své zaměstnance po všech stránkách? Společnosti, pro kterou je ctí rozvíjet své manažery? Nabízíme Vám atraktivní bonusový systém, zaměstnaneckou slevu na nákup zboží, po dvou letech 5 týdnů dovolené a stravenky.

Informace o náboru

V případě zájmu klikněte na ikonu Poslat životopis a zašlete nám svůj strukturovaný životopis a žádost.

Více o možnostech kariéry v JYSKu najdete na www.JYSK.cz/ Kariéra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak můžete každý den něco změnit k lepšímu?
- Budete navyšovat prodej tím, že zákazníkům poskytnete skvělý zákaznický servis.
- Využíváte potenciálu, který má Váš tým. Bez problémů komunikujete s kolegy i se zákazníky.
- Rušné dny se spoustou nejrůznějších úkolů Vás skutečně motivují. V nepřítomnosti manažera prodejny rádi přebíráte zodpovědnost za její chod.
- Jste důležitým členem týmu. Baví Vás společně překonávat očekávání zákazníků i prodejní cíle.
- Máte minimálně roční zkušenost s vedením zaměstnanců v maloobchodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

První prodejnu JYSK otevřel obchodník Lars Larsen v roce 1979. Od té doby se firma rozrostla v mezinárodní koncern a dnes má více než 2.200 obchodů ve 38 zemích světa a přibližně 19.500 zaměstnanců. Cílem společnosti je přinášet dobrou nabídku pro všechny a mít zastoupení po celém světě. Vlastníkem koncernu je Lars Larsen a roční obrat řetězce činí přibližně 2,6 miliard euro.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1716400  Datum zveřejnění: 16.4.2014