Prodejní asistent(ka) pro JYSK Žďár n. Sázavou na dobu určitou

JYSK s.r.o.

Místo práce
Brněnská 2349/50, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou kolegyni/ kolegu jako náhradu za zaměstnankyni, která v krátké době odejde na mateřskou dovolenou. Smlouva bude na dobu určitou na 2-3 roky.

Proč se přidat k nám?

JYSK je spolehlivá společnost, která odměňuje tvrdou práci a dobrého obchodního ducha.
Naši zákazníci oceňují naši kompetentnost, ochotu i naši dobrou nabídku. Jako prodejní asistent budete mít možnost jim to poskytovat.

Jaké úkoly můžete očekávat? Co na Vás bude čekat každý den?

- S úsměvem se věnujete zákazníkům a projevujete zájem o jejich potřeby.
- Se zákazníky se vítáte i loučíte pozdravem jak na prodejní ploše, tak při práci na pokladně.
- Staráte se, aby byly regály vždy doplněné, zboží dostupné a označené správnou cenou.
- Jste důležitým členem činorodého, tvrdě pracujícího týmu, ve kterém pomáháte kolegům v mnoha dalších úkolech, jako je příjem zboží, úklid a objednávání zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jako odměnu za Vaši práci Vám také nabízíme po dvou letech 5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnaneckou slevu na nákup zboží a možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

Pokud máte o pozici zájem, klikněte na Poslat společnosti životopis, zaregistrujte se do nášho systému a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Můžete ho také zanést na prodejnu.

Více o kariérních možnostech najdete na www.JYSK.cz/ Kariéra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak můžete každý den něco změnit k lepšímu?
- Skvělý zákaznický servis je pro Vás samozřejmostí.
- Jste našim zákazníkům k dispozici a při jejich obsluze jste ochotný, nápomocný a komunikativní.
- Nevyděsí Vás rostoucí fronta u pokladny ani situace, kdy několik zákazníků najednou chce Vaši pomoc. Vyhovuje Vám dynamika a různorodost této práce.
- Rád prodáváte a ke každému zákazníkovi přistupujete individuálně. Snažíte se proto take doporučovat doplňkový prodej, abyste uspokojili jejich potřeby.
- Jste obchodník a týmový hráč. Dobrý den je pro Vás ten, když víte, že zákazníci byli spokojeni, prodeje byly dobré a Vy jste strávili příjemný čas se svými kolegy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

První prodejnu JYSK otevřel obchodník Lars Larsen v roce 1979. Od té doby se firma rozrostla v mezinárodní koncern a dnes má více než 2.200 obchodů ve 38 zemích světa a přibližně 19.500 zaměstnanců. Cílem společnosti je přinášet dobrou nabídku pro všechny a mít zastoupení po celém světě. Vlastníkem koncernu je Lars Larsen a roční obrat řetězce činí přibližně 2,6 miliard euro.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1887120  Datum zveřejnění: 2.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou