Manažer prodejny JYSK Brno v zácviku

JYSK s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
listopad 2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manažery v zácviku (store management trainees) pro naše brněnské prodejny. Po nástupu absolvujete několikaměsíční intenzivní zácvik a následně převezmete prodejnu na pozici manažera, případně vedoucího prodeje.

Jaké úkoly můžete očekávat? Co na Vás bude čekat každý den?

- Jako ten, kdo ponese plnou zodpovědnost za svou prodejnu, budete ručit za kvalitu prodeje i zákaznického servisu.
- Půjdete svému týmu příkladem a dostanete z něj to nejlepší. Naučíte se nové věci o vedení, prodeji i o sobě samotném.
- Budete se zabývat úkoly jako je plánování, určování priorit a vedení zaměstanců.
- Zajistíte, že se Vy i Váš tým budete řídit konceptem JYSKu – zaručíte dostupnost zboží a kompetentní a ochotné zaměstnance.
- Budete trvale dobrým příkladem hodnot JYSKu: kupec, kolega a kultura firmy.
- Budete asistovat svému týmu při všech dalších úkolech, jako je obsluha zákazníků, práce ve skladě, doplňování regálů, práce na pokladně, úklid prodejny a objednávání zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaujali jsme Vás?

Chtěli byste se stát členem společnosti, která trvale školí a rozvíjí své zaměstnance po všech stránkách? Společnosti, pro kterou je ctí rozvíjet své manažery? Nabízíme Vám atraktivní bonusový systém, zaměstnaneckou slevu na nákup zboží, po dvou letech 5 týdnů dovolené a stravenky.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu klikněte na Poslat životopis a zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Více se o možnostech kariéry dozvíte na www.JYSK.cz/ Kariéra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak můžete každý den něco změnit k lepšímu?

- Rád si vyhrnete rukávy a pustíte se do práce.
- Budete navyšovat prodej tím, že zákazníkům poskytnete skvělý zákaznický servis.
- Budete dosahovat cílů tím, že budete mít přehled a budete proaktivní a rozhodný.
- Využíváte potenciálu, který má Váš tým. Bez problémů komunikujete s kolegy i se zákazníky.
- Jste dobrý v plánování, určování priorit a máte pod kontrolou rozpočet, cíle i náklady.
- Jste schopný vidět věci v širších souvislostech, ale neztrácíte smysl pro detail.
- Máte minimálně roční zkušenost s vedením zaměstnanců v maloobchodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

První prodejnu JYSK otevřel obchodník Lars Larsen v roce 1979. Od té doby se firma rozrostla v mezinárodní koncern a dnes má více než 2.200 obchodů ve 38 zemích světa a přibližně 19.500 zaměstnanců. Cílem společnosti je přinášet dobrou nabídku pro všechny a mít zastoupení po celém světě. Vlastníkem koncernu je Lars Larsen a roční obrat řetězce činí přibližně 2,6 miliard euro.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1913494  Datum zveřejnění: 30.10.2014