Obchodní ředitel/ka

K a S, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
157, 533 33 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 100000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní náměstci (12211)

Pracoviště a kontakty

Firma:K a S, s.r.o., IČ 49815334, http://www.kas.cz
Pracoviště:Dražkovice 157, 533 33 Pardubice 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 100000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Dražkovice.
Náplň práce : řízení obchodní politiky společnosti a obchodního týmu, komunikace s dodavateli a zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba kalkulací, rozvíjení sortimentu, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách.
Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní znalost AJ, pokročilá znalost práce s kancelářským SW, ŘP sk. B., všeobecný rozhled, ochota cestovat. Technické zaměření a praxe v chladicí technice vítány.
Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail [email protected], do subjektu prosím uveďte “Obchodní ředitel”.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11500040738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou