Specialista podpory prodeje

K & V ELEKTRO a.s.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrh a příprava prodejních akcí
Vyhodnocení prodejních akcí
Zodpovědnost za aktuálnost showroomu na pobočkách
Uvedení nových produktů na trh
Implementace navigačního systému poboček
Příprava a implementace reklamní kampaně
Navržení a implementace celkové prezentace na pobočkách
Sociální média - kontrola obsahu - aktuálnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí významné české společnosti v oblasti elektromateriálu
Možnost rozvoje a získání další praxe
Možnost postupu v rámci společnosti
Plný úvazek na HPP se zkušební dobou na 3 měsíce
Pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na email: [email protected] napište název pozice na kterou reagujete.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti K&V ELEKTRO a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
V případě, že nebudete kontaktováni v horizontu 3 týdnů od zaslání Vaší zprávy, upřednostnili jsme kandidáty, kteří lépe odpovídali našim požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

marketing

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti v marketingu min. 2 roky
Spolehlivost, pracovitost, časovou flexibilitu
Zkušenosti s přípravou prodejních akcí a podpora prodeje na pobočkách podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

K&V ELEKTRO a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu.
Patříme mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru a zaměstnáváme 370 zaměstnanců na 17 pobočkách v ČR. Sklady disponují více než 30 000 skladovými položkami od více než 400 českých i světových výrobců, a náš tým odborných technických pracovníků, který je našim zákazníkům k dispozici, patří ke špičkám v oboru.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1956098  Datum zveřejnění: 12.12.2014