Německo - Montéři protipožárních systému se zaučením

K2B Personal Recruiting Burian

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
04.09.2016 - 4.10.016
Nabízený plat (hrubého)
od 2700€ brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme větší počet montérů protipožárních systémů pro Našeho německého klienta. Pracovní pozice je na hlavní pracovní poměr v Německu. Místo výkonu práce: Německo (vybraným uchazečům, bude nabídnuta pracovní pozice v konkrétním městě). Možné i 3 členné skupiny, ideální jsou ovšem dvojice, kde se alespoň 1 dorozumí německy. Firma provádí před nástupem do práce školení přímo na firmě v Německu, které trvá 1 týden. Po krátkem týdenním zaučení následuje odjezd na stavbu.

PLATOVÉ PODMIENKY: od 9,61€ na hodinu Brutto + příplatky 6,50 -€/ netto za hodinu. Ubytování zabezpečené, zaplacené firmou ( 13 € - max. 20 € / noc ), následně však odečteno z výplaty

POŽADUJEME:
- znalost německého jazyka na úrovni min. mírně pokročilý A2
- vlastní auto, práce na hlavní pracovní poměr podle německých zákonů

NABÍZÍME:
- zdravotní a sociální odvody odváděné v Německu
- zabezpečené ubytování
- bez zprostředkovatelských poplatků
- 24 dní dovolené

- možnost nadčasů

Jazykové znalosti:

Německý jazyk - mírně pokročilý

Počet roků praxe: 1

Osobnostní předpoklady a zručnosti

- praxe jako montér protipožárních systémů - sprinkler výhodou
- znalost německého jazyka aspoň na úrovni mírně pokročilý
- samostatnost
- spolehlivost
- ochota pracovat v zahraničí delší dobu
- výhoda vlastní auto

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- asistence českého koordinátora
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů
- možnost výplaty každý týden

Informace o náboru

Životopis pošlete na e-mail: work@k2bpersonal.cz

Společnost k2bpersonal bude kontaktovat jen vybrané uchazeče, děkujeme za pochopení

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

4.10.2016 (zbývá ještě 9 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než
200 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s montáží regálů výhodou
- praxe s montáží sprinklerů-stabilních hasících zařízení vekou výhodou
- schopnost práce ve výškách
- práce s plošinou
- zkušenost se zámečnickou prací výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

300 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

k2bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Německo

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomas Burian
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2152425   Datum zveřejnění: 30.8.2016