Montér regálů, sprinklerů - práce vo výškach - Nemecko so zaučením na Slovensku

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 2650 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet montérov do Nemecka na výškové práce (montáž regálov, oceľových konštrukcií, montáž sprinklerov, stožiarov a iné výškové práce) Pracuje sa vo výškach na pracovných plošinách alebo priamo v regáloch. Vítané sú dvojice aj jednotlivci.

Platové podmienky od 9,85,- €/hod. brutto + príplatky 6€ /hodina netto. Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, pracovná zmluva na dobu neurčitú, skúšobná doba 6 mesiacov. Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám ( 15€ - 20€ za noc ). Doprava individuálna.

Žiadame prax v odbore, znalost nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý aspoň u jedného z dvojice.
Nástup ihneď a počas celého roka 2017.
Školenie prebieha na Slovensku.

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- asistence českého koordinátora
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na recruiting@jobroxx.de

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac spĺňať požiadavky na danú prácu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (zbývá ještě 188 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Montážne práce v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax s montážou regálov, oceľových konštrukcií
- prax s montážnymi prácami vo výškach PODMIENKOU
- schopnosť pracovať vo výškach
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na základní úrovni (potrebné vedieť dohovoriť sa v práci )

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než
200 zaměstnanců.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

k2bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Burian
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2174224   Datum zveřejnění: 16.6.2017