Stolař, truhlář - nábytkář do Německa

K2B Personal Recruiting Burian

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
17.08. - 11.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
3000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro renovovanou firmu z Hamburgu hledáme 3 samostatné stolaře, truhláře - nábytkáře se schopností vézt vlastní Tým. Podmínkou je komunikativní němčina. Zájem jen o dlouhodoubou spolupráci na německou smlouvu. Ideální šance k přestěhování do Německa - nejedná se o turnusovou práci. Firma se zabývá montáží v dílně a následně montáží vybavení na zaoceánských lodích, hotelech, jacht, letadel atd..
Možné cesty po celém Světě..

Nástupní plat: 3000,- brutto s možností profesního i finančního růstu

Informace o náboru

Prosíme zájemce o zaslání životopisu, vybraní uchazeči budou kontaktování. Zájem máme jen o uchazeče s aktivní němčinou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firma se sídlem v Hamburgu se zabýva výrobou a montáží příslušenství pro zaoceánské lodě, hotely, jachty, letadla a kanceláře.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Stolař - Truhlář

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativní němčina
- ochota cestovat
- ochota žít v Německu
- schopnost vézt vlastní tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než 1000 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2220959  Datum zveřejnění: 13.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3000 EUR/měsíc