Automechanici do Německa - Ingolstadt

K2B Personal Recruiting Burian

Arbeitsort
Deutschland
Art des Arbeitsverhältnisses
Vollzeitbeschäftigung
Einstellungstermin
25.01.2016 - 29.2.2016

Informationen über die Arbeitstelle

Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Pro Našeho německého zákazníka hledáme Automechaniky do města Ingolstadt. Platové podmínky 11 až 12,50 €/hod. brutto + příplatky 15 - 30,-€/den netto v závislosti na kvalifikaci a jazykových znalostech. Práce je na hlavní pracovní poměr v Německu, pracovní smlouva na dobu neurčitou, zkušební doba je 6 měsíců. Ubytování zabezpečené ca. 15€ / noc.

Náplň práce:

- opravy a výměny dílů motoru, převodovek, diferenciálů, rozvodů brzdových sýstémů
- pravidelná údržba, záruční opravy a prohlídky
- diagnostika osobních aut

Zusätzliche Leistungen, Vorteile

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů
- možnost výplaty každý týden

Gesellschaft, für die die Stelle besetzt wird

Automobilindustrie, Produktion von Verkehrsmitteln

K2B je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva.

Anforderungen an den Mitarbeiter

Für die Stelle sind Bewerber mit der Ausbildung geeignet

Mittelschulbildung ohne Abitur

Ausbildung im Fach

Automechanik

Sprachkenntnisse

Deutsche Sprache - Untere Mittelstufe (B1)

Inserierende Gesellschaft

Kurze Charakteristik der Gesellschaft

Anzahl der Mitarbeiter

100-149 Mitarbeiter
ID: 2396508  Datum zveřejnění: 15.1.2016