Konstruktér / Technický kreslič pro německou firmu ( práce z ČR nebo ze Slovenska )

K2B Personal Recruiting Burian

Místo práce
Nurnberg / CR / Slovensko, Zahraničí - ostatní
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned a po celý rok 2017
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro stabilni nemeckou spolecnost, zabyvajici se montazi protipozarnich systemu, hledame 1-2 konstruktery / technicke kreslice. Po zauceni v sidle firmy v Nemecku dojde k pronajmuti kancelare v miste Vaseho bydliste v CR / na Slovensku, odkud muzete danou praci vykonavat.

Vas profil:

• MS Office: Word, Excel
• CAD: Autocad 2011 / MicroStation V8i
• Tymovy duch a samostatnost
• Firemni mysleni a podnikavost
• Dobrá orientace v technických výkresech

Co Vas ceka?

• Tvorba Projektu a montaznich planu podle pozadavku
• Tvorba detailu
• Domluva a odsouhlaseni planu s inzenyrskymi kancelaremi ( Hamburg, Nurnberg )
• Prevzeti zmen k vytvoreni reviznich planu
• Vytvareni Schemat provoznich navodu
• Vytvareni osnov a dokumentace

Nabizime Vam:
• Zajimavou cinnost ve stabilni, moderni nemecke spolecnosti s moznosti prace z CR nebo ze Slovenska
• Zajimave zakazky a prijemne pracovni klima
• Premie, 13. plat, priplatky, bonusy, jiste pracovni misto ve stabilni nemecke spolecnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Životopis pošlete na e-mail: tomas.burian@k2bpersonal.cz

Kontaktovat budeme jen uchazeče, kteří splňují výše uvedené podmínky, děkujeme za pochopení

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2017 (zbývá ještě 68 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než 1000 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Konstruktér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

k2bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Německo
ID: 3026022   Datum zveřejnění: 21.4.2017