Elektrikár-Nemecko

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11 - 11 EUR/hodina, 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet elektrikárov do Nemecka. Jedná sa prevažne o elektrikársku prácu v novostavbách, halách, nemocniciach, podzemných garážach, obchodných centrách a pod..

Platové podmienky 11,-€/hod. brutto, príplatky 40,-€/deň/netto.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, na dobu neurčitú. Nemecká pracovná zmluva. Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, zamestnanec si hradí sám.

- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 6 mesiacov
- platená dovolenka

Životopis, elektrikárske osvedčenie a doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní pošlite na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- požadujeme prax ako elektrikár min. 1 rok
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU (komunikácia s majstrom na stavbe a zamestnávateľom v nemeckom jazyku)
- samostatnosť
- výhodou vlastné auto

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1994992  Datum zveřejnění: 28.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 11 - 11 EUR/hodina, 11,-€/Hod. brutto, príplatky 40,-€/deň