Vedoucí oddělení kontrolingu

KABELOVNA KABEX a. s. (MPSV)

Místo práce
Politických vězňů 84, 345 62 Holýšov, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-14
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu (12113)

Pracoviště a kontakty

Firma:KABELOVNA KABEX a. s., IČ 25208721
Pracoviště:KABELOVNA KABEX a.s. [699], Politických vězňů 84, 34562 Holýšov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-07-14
Mzdové rozpětí:od 35000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe ve výrobní společnosti a zkušenost s vedením oddělení kontrolingu 4 roky, zkušenost s tvorbou kalkulací, rozpočtů a jejich vyhodnocením, stanovením úrovně režijních nákladů, umění zanalyzovat celý ekonomický systém firmy, pochopení podnikové ekonomiky od úrovně ročního plánu do kalkulací jednotlivých výrobků, zkušenost práce v systému SAP je výhodou, časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení, výborné organizační schopnosti, schopnost organizačně získat relevantní informace od dalších zaměstnanců společnosti, aktivní a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, schopnost práce pod tlakem a v krizových situacích.
Nabízíme: možnost karierního růstu, příjemné pracovní prostředí v mladém energickém kolektivu.

Poslední změna:2014-07-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 7673870791

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně