Technolog

KABELOVNA KABEX a. s. (MPSV)

Místo práce
Politických vězňů 84, 345 62 Holýšov, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-23
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:KABELOVNA KABEX a. s., IČ 25208721
Pracoviště:KABELOVNA KABEX a.s., Politických vězňů 84, 345 62 Holýšov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-23
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky na uchazeče: středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, praxe v oboru výhodou, komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, PC znalosti (MS Windows, MS Office,…), flexibilita, komunikativnost, ŘP skupiny B
Náplň práce: zpracování nabídek, zpracování a kontrola tech. dokumentace, zajišťování technické přípravy výroby, optimalizace výrobního procesu, zpracování zvláštních přání zákazníka, spolupráce na projektech
Nabízíme: zajímavá a zodpovědná práce, atraktivní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, závodní stravování, možnost osobního a profesního rozvoje, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned/dohodou
Nutný e-mailový kontakt.

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 12140830789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - Windows
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou